Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ...… UWAGA: W TĄ SOBOTE 30 maja 2020 ODBĘDZIE SIĘ OFICJALNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020. UROCZYSTOŚCI ROZPOCZNIEMY INTERNETOWĄ MSZĄ ŚW. O GODZ. 10:00 AM (www.holycross-queens.org). NASTĘPNIE NAUCZYCIELE SPOTKAJĄ SIE NA INTERNETOWYCH PORTALACH SPOŁECZNOSCIOWYCH Z UCZNIAMI I RODZICAMI...... GRAFIK TYCH SPOTKAŃ ZNAJDUJE SIĘ W "OGLOSZENIACH SZKOLNYCH". …….******…….W IMIENIU CALEGO GRONA PEDAGOGICZNEGO BARDZO DZIĘKUJE WSZYSTKIM RODZICOM ZA WSPÓŁPRACE I POMOC "W ZDALNYM NAUCZANIU".

klasa LICEALNA X B

Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Szczegóły odnośnie zakończenia Roku Szkolnego, internetowej Mszy św. oraz spotkania na ZOOM znajdują się w google classroom.

2020-05-29 10:38:59 ET

30 maja 2020

GOOGLE CLASSROOM (16-22 MAJA)

W google classroom znajduje się materiał do pracy na najbliższy tydzień.

2020-05-15 23:41:30 ET

22 maja 2020

GOOGLE CLASSROOM (8 - 16 MAJA)

W google classroom znajduje się materiał do pracy oraz zadanie domowe na najbliższy tydzień.
Pamiętajcie proszę, że 10 maja przypada Dzień Matki, złóżcie życzenia swoim Mamom!

2020-05-08 17:12:03 ET

16 maja 2020

GOOGLE CLASSROOM (1-8 MAJA)

Lekcja na ZOOM odbędzie się w piątek 8 maja o godz 4:00 PM, szczegóły zostaną podane w e-mailu.

2020-05-01 22:10:02 ET

8 maja 2020

GOOGLE CLASSROOM (24 KWIETNIA - 1 MAJA)

Lekcja na ZOOM odbędzie się w piątek 1 maja o godz 5:00 PM, szczegóły zostaną podane w e-mailu.

2020-04-24 23:57:06 ET

1 maja 2020

GOOGLE CLASSROOM (18-24 kwietnia)

Lekcja na ZOOM odbędzie się w piątek 24 kwietnia o godz 6:00 PM, szczegóły zostaną podane w e-mailu.

2020-04-19 22:51:14 ET

24 kwietnia 2020