Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ......Aplikacje na legitymacje szkolne mozna skladac tylko do 1-go lutego 2020

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Zadania domowe
klasa II AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 3 - - -

 


Praca domowa

 
Witam Rodziców.
Dziękuje wszystkim za obecność na zebraniu.
Praca domowa: 1 Czytanka „ Baśń o smoku” strona 135. 2 Napisać 4 zdania z wyrazami „rz” wymienianym na „r” - dla przykładu - Lekarz dał Joli lekarstwa.
Dla tych, których nie było : przerobiłyśmy czytankę „Ta paskudna grypa” strona 129 i 130. W ćwiczeniach strona 143- 148.

 

 

2020-02-06 20:57:52 ET

Katarzyna Jarych-Adams
8 lutego 2020

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Praca domowa

 
Witam Rodzicow. Praca domowa 1. Nauczyc sie czytac “Ta paskudna grypa” strona 129. 2 Dyktando strona 126. 3 Napisac po 2 zdania z rzeczownikami, przymiotnikami, czasownikami. W sumie 6 zdan. Po feriach zimowych chce zrobic sprawdzian z tego wlasnie dzialu rzeczowniki, czasowniki i przymiotniki. Dzis robilismy takie ćwiczenia. Dalam im 4 rzeczowniki- mieli dopisac po 4 przymiotniki w odpowiedniej formie - przyklad drzewo- jakie? duze, stare, lisciaste, zielone. Kot- jaki? - maly, bialy, szybki, gruby. Ćwiczcie to prosze w wolnym czasie, mozna do tego jeszcze dodac czasownik- co robi? co sie z nim dzieje?
Wywiadowka - zapraszam wszystkich o godzinie 2. Chce porozmawiac z kazdym po pare min.
Dla osob, ktorych dzis nie bylo: przerobilismy czytanke strona 123 i pytania na stronie 124. W cwiczeniach strona 135- 142. Pozdrawiam

 

 

2020-01-25 21:34:05 ET

Katarzyna Jarych-Adams
1 lutego 2020

 


Praca domowa plus wazne informacje

 
Witam. Praca domowa: prosze dokonczyc Jesienna powtorke w cwiczeniach 90-95. Kto nie byl na zajeciach w tym dniu to robilismy wlasnie Jesienna powtorke- w cwiczeniach.
‼️‼️Przypominam, ze nasze przedstawienie zostalo przeniesione na 14 grudnia czyli na przyszla sobote. Prosze zeby wszyscy przyszli na 9.30 do nas do sali. Sprawe religii wyjasnimy my z p. Kasia Ziolkowska. Wszyscy musza miec juz stroje do przedstawienia i umiec piosenki. To co dzieci mowia wychodzi nam juz prawie dobrze 😉.
W przyszla sobote 14 grudnia jest rowniez nasz szkolna choinka. Zapraszam serdecznie wszystkich do zabawy. Bedzie Mikolaj🎅🏻 i worek 🎁🎁🎁. 21 grudnia w naszej szkole odbedzie sie coroczna Galeria Swiateczna. Zachecam do zaangazowania sie w przygotowanie produktow na sprzedaz. Co roku mamy pieknie zastawione stoly - mamy nadzieje, ze w tym roku tez tak bedzie.
Pozdrawiam K. Jarych Adams

 

 

 

 

2019-12-08 08:06:00 ET

Katarzyna Jarych-Adams
14 grudnia 2019

 


Praca domowa

 
Witam Rodzicow. Praca domowa cwiczenie 5 strona 76, napisac po jednym zdaniu z dwuznakami ( 7 zdan). Dzieci dostaly kartke z dwuznakami, prosze zeby mialy wklejone to do zesztu. Uczymy sie w dalszym ciagu tekstow do przedstawienia i piosenek i koled. Widzimy sie w sobote 7 grudnia. Nasze przedstawienie jest 21 grudnia w kosciele. Zycze wszystkim milego i rodzinnego Swieta Dziekczynienia. Gobble, gobble 🦃🥮.

 

 

2019-11-25 21:45:57 ET

Katarzyna Jarych-Adams
7 grudnia 2019

 


Praca domowa

 
Witam Rodzicow. Praca domowa: 1 Nauczyc sie piosenek do przedstawienia. Wyslalam je tydzien temu. 2 Nauczyc sie koledy: Przybiezeli do Betlejem i koledy Pojdzmy wszyscy do stajenki. 3. Czytanka “ Wielka uczta” strona 63. W tym tygodniu wysle jeszcze jeden email dotyczacy przedstawienia. Pozdrawiam K. Jarych Adams

 

 

2019-11-17 21:29:00 ET

Katarzyna Jarych-Adams
23 listopada 2019

 


Praca domowa

 
Witam Rodzicow. Praca domowa: 1 Czytanka "Legenda o chryzantemie" strona 53, 2 napisac 4 zdania z wyrazami godlo, flaga, hymn, mapa Polski, 3 dla chetnych - nauczyc sie na pamiec "Kto ty jestes- Polak maly" termin 2 tygodnie. Uczniowie dostali kopie do domu. Dosatkowo uczymy sie piosenek na nasze przedstawienie. Piosenki sa w emailu ode mnie.

 

 

2019-11-09 21:34:23 ET

Katarzyna Jarych-Adams
16 listopada 2019

 


- - - Strona 1 z 3 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II - Maspeth, Nowy Jork
56-01 61 Street - Maspeth, NY 11378 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs