Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ...… UWAGA: W ZWIAZKU Z SZERZACA SIE EPIDEMIA CORONOWIRUSA W TEN PIATEK I SOBOTE (13-14 MARCA 2020) ZAJEC POLSKIEJ SZKOLY NIE BEDZIE AZ DO ODWOLANIA.

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Zadania domowe
klasa LICEALNA XI AStrona: 1

 

- - - Strona 1 z 1 - - -

 


Cechy20-lecia i osiagniecia l l Rzeczpospolitej

 
Serdecznie pozdrawiam Tym ktorzy opracowali zadane tematy ---jeszcze raz dziekuje Na dzisiaj mam nowy iciekawy temat.;Cechy epoki. W okresie 20 -lecia . artysci wyrazali w swoich pracach - radosc z powodu odzyskania niepodleglosci ale takze radosc z zycia i samego faktu ze czlowiek istnieje ..pisali o milosci ` radosci

Zycie? - - -
Rozpreze szeroko raminoa,
Nabiore w pluca porannego wiewu,
W ziemie sie sklonie blekitnemu niebu
I krzykne, radosnie krzykne:
- - - Jakie to szczescie, ze krew jest czerwona!

tak ie radosne emocje przedstawil J.Tuwim-------opracujcie krotko i na temat Kawiarnie literackie i Narodziny psychologi str. 14 Historia str.6 Uchwalenie konstytucji iBudowa portu w Gdyni --zrobic notatke prosze wiersz i notatke wpisac do zeszytu zycze zdrowia p.Ela

 

 

2020-03-28 07:25:51 ET

Elzbieta Kusmirek
28 marca 2020

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Dwudziestolecie Miedzywojenne w Polsce

 
Drodzy uczniowie 11 kl - Spotykamy sie znowu ta droga. Mam nadzieje ze wszyscy maja sie dobrze. Zycze wam sily i wytralosci zeby przejsc ten trudny czas. Zaczelismy okres 20 -lecia miedzywojennego w literaturze i histori polskiej .Prosze przeczytac str.6 i opisac krotko -Bitwe warszawska-rola J.Pilsudskiego. Na str.14 jest opis lat 1918-1928-okres jasny i lata 1929-1939 -okres ciemny. Czym sie charakteryzowaly te okresy? Zrobcie te notatki w zeszytach - zrobcie zdjecie i przyslijcie na moj email . Serdecznie i cieplo pozdawiam!

 

 

2020-03-20 23:44:28 ET

Elzbieta Kusmirek
20 marca 2020

 


- - - Strona 1 z 1 - - -

 

Strona: 1 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II - Maspeth, Nowy Jork
56-01 61 Street - Maspeth, NY 11378 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs