Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ...… UWAGA: W TĄ SOBOTE 30 maja 2020 ODBĘDZIE SIĘ OFICJALNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020. UROCZYSTOŚCI ROZPOCZNIEMY INTERNETOWĄ MSZĄ ŚW. O GODZ. 10:00 AM (www.holycross-queens.org). NASTĘPNIE NAUCZYCIELE SPOTKAJĄ SIE NA INTERNETOWYCH PORTALACH SPOŁECZNOSCIOWYCH Z UCZNIAMI I RODZICAMI...... GRAFIK TYCH SPOTKAŃ ZNAJDUJE SIĘ W "OGLOSZENIACH SZKOLNYCH". …….******…….W IMIENIU CALEGO GRONA PEDAGOGICZNEGO BARDZO DZIĘKUJE WSZYSTKIM RODZICOM ZA WSPÓŁPRACE I POMOC "W ZDALNYM NAUCZANIU".

klasa VI A

Internetowa Msza Sw. Zakonczenie roku szkolnego 2019/2020.

Szczegoly w emailu

2020-05-29 06:26:24 ET

30 maja 2020

Historia: II rozbior Polski. III rozbior Polski.

Przyczyny upadku panstwa polskiego.

2020-05-18 09:28:59 ET

30 maja 2020

Geografia: Przygotowujemy sie do wakacji.

Cw. 1/ 74 i 75

2020-05-18 09:23:10 ET

Zoom - sobota 2:00-3:00 pm

Szczegoly w emailu.

2020-05-10 09:34:50 ET

16 maja 2020

J.polski : Dzien Matki. "Ta cisza byla madroscia".

Zad. 5 / 143

2020-05-10 09:33:52 ET

16 maja 2020

Historia: I rozbior Polski. Konstytucja 3 Maja.

Najwazniejsze postanowienia Konstytucji 3 Maja.

2020-05-10 09:31:14 ET