Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ...… UWAGA: W ZWIAZKU Z SZERZACA SIE EPIDEMIA CORONOWIRUSA W TEN PIATEK I SOBOTE (13-14 MARCA 2020) ZAJEC POLSKIEJ SZKOLY NIE BEDZIE AZ DO ODWOLANIA.

klasa II B

PRACA DOMOWA

ZADANIE NA TEN TYDZIEN:
Przeczytaj czytanke ,,Slomiana panna"str.165
Po przeczytaniu sprobuj odpowiedziec na pytania pod tekstem czytanki zadanie nr1 str.166
Rozwiaz cwiczenia nr.1 str183, nr.2 i nr.3 str 184-185

PRACA DOMOWA (do przeslania dla mnie)
CZYTANKA - naucz sie czytac ,,Slomiana panna" str.165 (czekam na telefony od wszystkich chetnych dzieci jesli ktos sie wstydzi moze mi wyslac filmek jak ladnie nauczyl sie czytac)
CWICZENIA nr.5/186 oraz nr.6/187
BONUS:
Przepisz do zeszytu cwiczen slowa piosenki jaka spiewaly dzieci niosac Marzanne cw nr.8/188

TOPIENIE MARZANNY W POLSCE https://youtu.be/SKLNWk6Ob_Y