Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ......Aplikacje na legitymacje szkolne mozna skladac tylko do 1-go lutego 2020

klasa IV B

czytanie, powtórzenie wiadomości

Poćwiczyć czytanie tekstu "Czarcia Łapa" str. 39 w czytance.
Powtórzyć wiadomości z gramatyki.
Nauczyć się na pamieć 2 zwrotki "Roty".

2019-10-16 17:08:56 ET

19 października 2019

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

czytanie i powtorzenie wiadomosci z gramatyki

Poćwiczyć czytanie "O Poznańskich Koziołkach" str. 33
Powtórzyć wiadomości o głoskach, sylabach, literach z książki do gramatyki (to co dotychczas robiliśmy w ćwiczeniach)
19 października będzie sprawdzian z tego wszystkiego co mieliśmy do tej pory (literatura i gramatyka - z obydwu podręczników)

2019-10-08 12:24:33 ET

5 października 2019

Zadanie z podręcznika i ćwiczenia z gramatyki

Strona 24 z czytanki (zrobic w zeszycie zadanie domowe)
z ćwiczeń str. 12,13,14,15

2019-10-01 11:35:06 ET

28 września 2019

czytanie i nauka dyktanda

Pocwiczyc czytanie tekstu pt. "Krol Macius I" z podrecznika.
Nauczyc sie dyktanda z podrecznika pod ostatnia lekcja.

2019-09-26 12:34:42 ET

28 września 2019