Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ...… UWAGA: W ZWIAZKU Z SZERZACA SIE EPIDEMIA CORONOWIRUSA W TEN PIATEK I SOBOTE (13-14 MARCA 2020) ZAJEC POLSKIEJ SZKOLY NIE BEDZIE AZ DO ODWOLANIA.

klasa III C

Zadanie domowe 28.03-4.04

Przeczytaj czytankę "Gdzie ukryła się wiosna ?" Str. 161
Wyszukaj w czytance nazwy wiosennych kwiatów, ułóż z nimi zdania i wpisz je do zeszytu.
Przeczytaj wierszyk "Wiosenny wietrzyk" str. 162
Podkreśl wyrazy oznaczające pracę wietrzyka i wpisz je do zeszytu.
Ćwiczenie 7 str.110- podręcznik ćwiczeń.
Pozdrawiam K. Matejkowska

2020-03-27 16:57:51 ET

Krystyna Matejkowska
4 kwietnia 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Zadanie domowe 21-28 marca

Drodzy Rodzice i Uczniowie.
Myśle, ze sytuacja ,która zaistniała nie jest przeszkoda abyśmy pracowali w domu. Zatem polecam popracowac w wolnych chwilach i zrealizować cześć zadań lekcyjnych . Przysłuży sie to nam do zrealizowania programu objętego w tym roku szkolnym.
Zadanie domowe na ten tydzień 21-28 marca
Naucz sie czytać opowiadania str.149
Podkreśl w opowiadaniu wyrazy z ,, u".
Napisz w kilku zdaniach. ,,Jakim chłopcem był Mateusz"
Uzupełnij ćw.2 str. 119-120(podręcznik ćwiczeń ). Powodzenia. Z poważaniem K. Matejkowska.

2020-03-15 20:08:57 ET

Krystyna Matejkowska