Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY *** Tylko do 30 kwietnia 2022 trwały zapisy uczniów na nowy rok szkolny 2022/2023. *** W ten weekend 6-7 maja 2022, nauczyciele rozliczaja sie z opłat za szkołe i zdaja formy rejestracyjne. Jest to juz ostatni moment, żeby zapisać dzieci do naszej polskiej szkoły.

Ogłoszenia Kulturalno-Rozrywkowe

DZIEN NIEPODLEGLOSCI

Dzisiaj obchodzimy swieto "11 Listopada". W tym roku 2020 przypada 102-ga rocznica odzyskania przez Polske niepodleglosci. Z tej okazji w ubiegla sobote uczniowie mieli specjalne lekcje zaczynajace sie HYMNEM POLSKIM. W zalaczniku mozna obejrzec krotki program muzyczny przygotowany na ta okazje.

2020-11-11 19:55:56 ET

Waldemar Rakowicz

Dzien Nauczyciela

W sobote 17-go pazdziernika 2020 po zajeciach lekcyjnych, nauczyciele SJiKP im sw. J. Pawla II w Maspeth, NY, mieli spotkanie z okazji Dnia Nauczyciela. W spotkaniu uczestniczyli ksieza z naszej parafii na czele z ks. proboszczem bp. Witoldem Mroziewskim oraz czlonkowie zarzadu szkolnego. Wszyscy nauczyciele otrzymali podziekowania za prace pedagogiczna i kwiaty. Szczegolne podziekowanie otrzymala Pani Zofia Kuper, ktora zakonczyla dlugoletnia prace nauczycielki klas mlodszych w naszej szkole.

Załącznik nr 1:

Załącznik nr 2:

Załącznik nr 3:

2020-10-22 13:09:05 ET

Waldemar Rakowicz

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10