Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ...… UWAGA: ZGODNIE Z INFORMACJA PRZESLANA WSZYSTKIM RODZICOM DROGA INTERNETOWA, 25-go i 26-go WRZESNIA (w piatek i sobote) 2020, WZNAWIAMY ZAJECIA LEKCYJNE W NOWYM 2020/2021 ROKU SZKOLNYM. ZE WZGLEDU NA NOWE PRZEPISY ZWIAZANE Z PANDEMIA COVID-19 i TZW. "SOCIAL DISTANCE" KLASY NIE MOGA BYC LICZNE I W ZADNEJ KLASIE WOLNYCH MIEJSC JUZ NIE MA....... PROSZE O WYROZUMIALOSC........ D Z I E K U J E ..! ! ! ! I

Ogłoszenia Szkolne

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

• W tym roku zapisy uczniów na nowy rok szkolny 2020/2021 odbędą się korespondencyjne. W maju a najpozniej na początku czerwca trzeba koniecznie wypelnic kwestionariusze rejestracyjne (3 formy) i wyslac oplate za szkole w wysokości $430 (czek lub M.O.). W przypadku kiedy epidemia koronawirusa wplynela na mniejszy budżet w rodzinie, oplate za szkole można podzielić na dwie raty a mianowicie przy rejestracji dziecka do szkoły (w maju) należy uiscic ok. 50% zaliczke w wysokości min. $200. Czek lub MO wypisujemy na:
JP II Polish Supplementary School of Maspeth, Inc
Formy rejestracyjne wraz z oplata należy przeslac na adres: 81 SEAGATE CT, STATEN ISLAND, NY 10305 Attn. Waldemar Rakowicz.
Pozostala kwote $230 trzeba uregulować na początku roku szkolnego, we wrześniu. Dla rodzin wielodzietnych, które maja troje i więcej dzieci w polskiej szkole przewidujemy również zniżki. Trzeba się tylko o to zwrocic (pisemnie) do dyrekcji szkoły.

• Rozliczenie książek planowane jest również we wrześniu, na początku nowego roku szkolnego. Przypominam, ze oplata za ćwiczenia jest bezzwrotna. Wiecej szczegolow w tej sprawie rodzice otrzymają pod koniec sierpnia.

2020-06-11 10:22:09 ET

zakończenie roku szk. 2019/2020 - grafik

Grafik spotkań nauczycieli uczniów i rodziców na zakończenie roku szk.

2020-05-28 09:53:21 ET

Lekcje wideo

Grafik lekcji wideo

2020-05-02 12:38:21 ET

Waldemar Rakowicz

Zdalne nauczanie - zajecia lekcyjne na ZOOM, GOOGLE CLASSROOM itp.

W związku z epidemia koronowirusa i dalszym przedluzeniem zdalnego nauczania musimy wprowadzić bardziej intensywne nauczanie przez internet. Zatem od 24-25 kwietnia 2020 wprowadzamy dla wszystkich klas wideo-lekcje. Proszę wiec rodzicow aby udostepnic swoim dzieciom dostep do komputera w piątek wieczorem i sobote. Nauczyciele powiadomią Panstwa wcześniej o której godzinie rozpocznie się wideo-lekcja. Ze względu na ograniczony czas wideo-lekcji, proszę o punktuale logowanie się wszystkich uczniow

2020-04-19 13:14:42 ET

Waldemar Rakowicz

Kalendarz szkolny na rok 2019/2020 znajduje się w załączniku.

2019-10-30 23:30:36 ET

Dyzury rodzicow

7 marzec 2020
1. Budynek szkoły Holy Cross - rodzice z klasy 2a (4 osoby)