Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, Nowy Jork! ...... ****** ...… UWAGA: ZGODNIE Z INFORMACJA PRZESLANA WSZYSTKIM RODZICOM DROGA INTERNETOWA, 25-go i 26-go WRZESNIA (w piatek i sobote) 2020, WZNAWIAMY ZAJECIA LEKCYJNE W NOWYM 2020/2021 ROKU SZKOLNYM. ZE WZGLEDU NA NOWE PRZEPISY ZWIAZANE Z PANDEMIA COVID-19 i TZW. "SOCIAL DISTANCE" KLASY NIE MOGA BYC LICZNE I W ZADNEJ KLASIE WOLNYCH MIEJSC JUZ NIE MA....... PROSZE O WYROZUMIALOSC........ D Z I E K U J E ..! ! ! ! I

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia SzkolneStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 2 - - -

 


ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 
• W tym roku zapisy uczniów na nowy rok szkolny 2020/2021 odbędą się korespondencyjne. W maju a najpozniej na początku czerwca trzeba koniecznie wypelnic kwestionariusze rejestracyjne (3 formy) i wyslac oplate za szkole w wysokości $430 (czek lub M.O.). W przypadku kiedy epidemia koronawirusa wplynela na mniejszy budżet w rodzinie, oplate za szkole można podzielić na dwie raty a mianowicie przy rejestracji dziecka do szkoły (w maju) należy uiscic ok. 50% zaliczke w wysokości min. $200. Czek lub MO wypisujemy na:
JP II Polish Supplementary School of Maspeth, Inc
Formy rejestracyjne wraz z oplata należy przeslac na adres: 81 SEAGATE CT, STATEN ISLAND, NY 10305 Attn. Waldemar Rakowicz.
Pozostala kwote $230 trzeba uregulować na początku roku szkolnego, we wrześniu. Dla rodzin wielodzietnych, które maja troje i więcej dzieci w polskiej szkole przewidujemy również zniżki. Trzeba się tylko o to zwrocic (pisemnie) do dyrekcji szkoły.

• Rozliczenie książek planowane jest również we wrześniu, na początku nowego roku szkolnego. Przypominam, ze oplata za ćwiczenia jest bezzwrotna. Wiecej szczegolow w tej sprawie rodzice otrzymają pod koniec sierpnia.

 

 

 

2020-06-11 10:22:09 ET

Waldemar Rakowicz

 

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II - Maspeth, Nowy Jork
56-01 61 Street - Maspeth, NY 11378 - United States of America

zakończenie roku szk. 2019/2020 - grafik

 
Grafik spotkań nauczycieli uczniów i rodziców na zakończenie roku szk.

 

 

 

2020-05-28 09:53:21 ET

Waldemar Rakowicz

 


Lekcje wideo

 
Grafik lekcji wideo

 

 

 

2020-05-02 12:38:21 ET

Waldemar Rakowicz

 


Zdalne nauczanie - zajecia lekcyjne na ZOOM, GOOGLE CLASSROOM itp.

 
W związku z epidemia koronowirusa i dalszym przedluzeniem zdalnego nauczania musimy wprowadzić bardziej intensywne nauczanie przez internet. Zatem od 24-25 kwietnia 2020 wprowadzamy dla wszystkich klas wideo-lekcje. Proszę wiec rodzicow aby udostepnic swoim dzieciom dostep do komputera w piątek wieczorem i sobote. Nauczyciele powiadomią Panstwa wcześniej o której godzinie rozpocznie się wideo-lekcja. Ze względu na ograniczony czas wideo-lekcji, proszę o punktuale logowanie się wszystkich uczniow

 

 

 

2020-04-19 13:14:42 ET

Waldemar Rakowicz

 


Kalendarz szkolny

 
Kalendarz szkolny na rok 2019/2020 znajduje się w załączniku.

 

 

 

2019-10-30 23:30:36 ET

Waldemar Rakowicz

 


Dyzury rodzicow

 
7 marzec 2020
1. Budynek szkoły Holy Cross - rodzice z klasy 2a (4 osoby)

2. Budynek szkoły św. St. Kostki - rodzice z klasy 10a (3 osoby)

 

 

 

2019-03-17 20:46:07 ET

Waldemar Rakowicz

 


- - - Strona 1 z 2 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II - Maspeth, Nowy Jork
56-01 61 Street - Maspeth, NY 11378 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs