Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY .....**** Zapisy do naszej polskiej szkoly rozpoczniemy od tego weekendu 16-17 kwietnia 2021. Czytelnie wypelnione trzy formy rejestracyjne, ktore znajduja sie w linku DOKUMENTY SZKOLNE wraz z oplata za szkole nalezy przekazac przez uczniow nauczycielowi danej klasy. Szczegolowe informacje w tej sprawie wszyscy rodzice otrzymali droga emailowa i znajduja sie w OGLOSZENIACH SZKOLNYCH.....****Przypominamy, ze w okresie pandemii Covid-19, rodzicom nie wolno wchodzic do budynku szkolnego...****

Formy rejestracyjne ucznia na rok szk. 2021-2022

Przy rejestracji ucznia na nowy rok szk. 2021/2022 nalezy dokonac oplaty za szkole oraz czytelnie wypelnic i podpisac trzy dokumenty:
Dokument nr. 1 - forma rejestracyjna ucznia na rok szk. 2021/2022
Dokument nr. 2 - zalacznik do formy rejestracyjnej
Dokument nr. 3 - regulamin ucznia

2021-04-04 00:40:13 ET

Wniosek o legitymacje nauczyciela

Wniosek nalezy wypelnic czytelnie podajac date urodzenia w formacie polskim (dzien-miesiac-rok) lub wpisac miesiac slownie. Obowiazkowe jest tez wpisanie obywatelstwa nauczyciela

2021-02-24 20:09:41 ET

Wniosek o legitymacje ucznia

Wniosek nalezy wypelnic czytelnie podajac date urodzenia w formacie polskim (dzien-miesiac-rok) lub wpisac miesiac slownie. Obowiazkowe jest tez wpisanie obywatelstwa ucznia

2021-01-28 11:08:26 ET

COVID-19, zaswiadczenie o dobrym stanie zdrowia ucznia

Oswiadczenie rodzicow o dobrym stanie zdrowia dziecka

2021-01-14 13:37:16 ET

Kalendarz na rok szk 2020/2021

Kalendarz zajec lekcyjnych w roku szk. 2020/2021

2020-10-01 14:51:50 ET

Kalendarium

W załączonym kalendarium są wybrane ważne wydarzenia z 30 lat działalności szkoły

2019-02-08 09:38:35 ET

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9