Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY ....Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczelismy17-18 wrzesnia 2021. Szczegółowe informacje w tej sprawie, wszyscy rodzice otrzymali droga emailową. Doplaty za szkole nalezy dokonac do dnia 24-25 wrzesnia u wychowawcy klasy.

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE

godziny

minuty

sekundy

Grafik przydzialu pomieszczen lekcyjnych

aktualizacja

2021-09-16 22:11:29 ET

Przydzial pomieszczen w roku szkolnym 2021/2022

W tym roku szkolnym bedziemy korzystali z budynku szkolnego. Zatem zajecia beda odbywaly sie w soboty w budynku szkolnym i pomieszczeniach pod kosciolem. Natomiast w piatek, tylko pod kosciolem.

2021-09-13 08:25:52 ET

COVID-19, zaswiadczenie o dobrym stanie zdrowia ucznia

Forme o dobrym stanie zdrowia wypelnia rodzic przed zajeciami lekcyjnymi i uczen dostarcza ja nauczycielowi przed wejsciem do budynku szkolnego.

2021-09-13 07:58:12 ET

Formy rejestracyjne ucznia na rok szk. 2021-2022

Przy rejestracji ucznia na nowy rok szk. 2021/2022 nalezy dokonac oplaty za szkole oraz czytelnie wypelnic i podpisac trzy dokumenty:
Dokument nr. 1 - forma rejestracyjna ucznia na rok szk. 2021/2022
Dokument nr. 2 - zalacznik do formy rejestracyjnej
Dokument nr. 3 - regulamin ucznia

2021-04-04 00:40:13 ET

Wniosek o legitymacje nauczyciela

Wniosek nalezy wypelnic czytelnie podajac date urodzenia w formacie polskim (dzien-miesiac-rok) lub wpisac miesiac slownie. Obowiazkowe jest tez wpisanie obywatelstwa nauczyciela

2021-02-24 20:09:41 ET

Wniosek o legitymacje ucznia

Wniosek nalezy wypelnic czytelnie podajac date urodzenia w formacie polskim (dzien-miesiac-rok) lub wpisac miesiac slownie. Obowiazkowe jest tez wpisanie obywatelstwa ucznia