Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY .....**** Zapisy do naszej polskiej szkoly rozpoczniemy od tego weekendu 16-17 kwietnia 2021. Czytelnie wypelnione trzy formy rejestracyjne, ktore znajduja sie w linku DOKUMENTY SZKOLNE wraz z oplata za szkole nalezy przekazac przez uczniow nauczycielowi danej klasy. Szczegolowe informacje w tej sprawie wszyscy rodzice otrzymali droga emailowa i znajduja sie w OGLOSZENIACH SZKOLNYCH.....****Przypominamy, ze w okresie pandemii Covid-19, rodzicom nie wolno wchodzic do budynku szkolnego...****

klasa VII A

Z ksiazka przez wieki . Zwiazki frazeologiczne .( ZOOM ).

Zad. 2 /196 ,
zad. 2 i 3 /199

2021-03-19 16:14:45 ET
20 marca 2021

Najwybitniejsi przedstawiciele Polonii.

.

2021-03-06 10:06:13 ET
6 marca 2021

Historia: Polonia w Nowym Swiecie.Polscy pionierzy, polskie osady.

Zad.2/79
Zad.5/80

2021-03-06 10:03:47 ET
6 marca 2021

POWTORZENIE I UTRWALENIE WIADOMOSCI O PRZYMIOTNIKU

Zadanie 2 na stronie 81.

2021-02-05 11:38:04 ET
6 lutego 2021

J.POLSKI : WITOWSKA- " NIE TYLKO KOCHAJA". DZIEN BABCI, DZIEN DZIADKA , RODZINA.

Drzewo genealogiczne mojej rodziny- zadanie dodatkowe.

2021-02-05 11:34:33 ET
6 lutego 2021

Historia:Polska kultura i literatura po klesce powstania styczniowego.

zad 1/66
zad 4/66

2021-01-23 11:50:15 ET
23 stycznia 2021