Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY ! ...... ****** Kazdy uczen przed wejsciem do szkoly musi dostarczyc oswiadczenie rodzicow o dobrym stanie zdrowia dziecka (forma w linku ogloszenia/dokumenty szkolne) .....*****.... Grafik zajeć lekcyjnych dla wszystkich klas znajduje się rowniez w linku OGŁOSZENIA / DOKUMENTY SZKOLNE.

klasa VII A

Historia:Polska kultura i literatura po klesce powstania styczniowego.

zad 1/66
zad 4/66

2021-01-23 11:50:15 ET

B.Prus "Lekcja Anielki".

Boleslaw Prus (min. 5 zdan )

2021-01-23 11:48:16 ET
23 stycznia 2021

J.polski: nieosobowe formy czasownika.

( szczegoly w emailu )

2021-01-23 11:46:03 ET
23 stycznia 2021

J.polski : " Dziennik Kingi "

Szczegoly w emailu.

2021-01-16 09:40:40 ET
16 stycznia 2021

Geografia: Wody powierzchniowe Polski.

zadanie 3 i 4 / 53 (oraz dla chetnych 2 / 54 ).

2021-01-16 09:36:43 ET
16 stycznia 2021

Historia: Pod obcym panowaniem.

PROSZE PRZYGOTOWAC SIE DO TESTU .
Prosze dokonczyc zad. 4/56 oraz zad. 3/56

2020-12-18 18:07:39 ET
19 grudnia 2020

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU