Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY *** Przekroczyliśmy już I-sze półrocze roku szkolnego 2022/2023. W związku z czym zapraszamy rodziców na tzw. "wywiadówki". Szczegółowe informacje w tej sprawie u nauczycieli ***

klasa LICEALNA IX A

Kazimierz Odnowiciel i testament Boleslawa Krzywoustego. Sprowadzenie Krzyzakow.

Napisz jak uksztaltowany jest teren Polski i jaki surowce mineralne znajduja sie na tym terenie

2023-01-24 14:49:46 ET
13 stycznia 2023

Stan rycerski. O pojedynkach i szermierce. Zarys administracyjny Polski

Napisz jakie byly cnoty i obowiazki rycerza.

2023-01-24 14:43:51 ET
6 stycznia 2023

Rocznica Stanu Wojennego. Rodzaje pismiennictwa sredniowiecznego 2022

Napisz jak powstawaly ksiegi w sredniowieczu.

2023-01-24 14:37:44 ET
16 grudnia 2023

Zjednoczenie państwa polskiego za ostatnich Piastów .Odmiana chciałbym, móg

Dlaczego ostatni Piast na polskim tronie otrzymał przydomek Wielki ?
Wykonaj ćwiczenia ze str.49 - (podręcznik literacko-językowy)

2023-01-21 20:11:07 ET
Joanna Oldakowska
20 stycznia 2023

Rozwoj chrzescijanstwa w Europie. Poczatki panstwa polskiego.

Dokoncz notatke o panowaniu pierwszych Piastow.

2022-12-16 11:18:40 ET
9 grudnia 2022

Biskupin. Slowianie. Okreslanie szerokosci i dlugosci geograficznej.

Opisz jak wygladala osada w Biskupinie

2022-12-16 11:12:52 ET
2 grudnia 2022

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10