Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY ! ...... ****** Kazdy uczen przed wejsciem do szkoly musi dostarczyc oswiadczenie rodzicow o dobrym stanie zdrowia dziecka (forma w linku ogloszenia/dokumenty szkolne) .....*****.... Grafik zajeć lekcyjnych dla wszystkich klas znajduje się rowniez w linku OGŁOSZENIA / DOKUMENTY SZKOLNE.

klasa I A

Zadanie domowe NR- 14.

Wprowadzenie zmiekczen przez kreseczke.

2021-01-27 11:53:49 ET
23 stycznia 2021

Zadanie domowe NR - 13

Temat kompleksowy Powiedz co zrobiles!

2021-01-21 12:03:34 ET
16 stycznia 2021

Zadanie domowe NR - 13

Temat kompleksowy - Powiedz co robic!

2021-01-21 12:01:57 ET
16 stycznia 2021

Zadanie domowe Nr. 12

Powtorzenie;alfabet, samogloski.

2021-01-15 07:18:25 ET
9 stycznia 2021

Zadanie domowe Nr. -11

Temat kompleksowy-Prosze kup maslo i chleb.

2021-01-06 19:08:48 ET
19 grudnia 2021

Kolorowanka 11-1

Kolorowanki