Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY .....**** W ten piatek i sobote (4-5 czerwca, 2021) odbeda sie uroczystosci zakonczenia roku szkolnego, ktore rozpoczniemy msza swieta ( w piatek o godz. 17:00 oraz w sobote o godz. 10:00). Po mszy sw. pozegnanie uczniow kl 12-tej, wreczenie nagrod i dyplomow. Rozdanie swiadectw i wyroznien odbedzie sie w klasach. Wiecej informacji w tej sprawie znajduje sie w ogloszeniach szkolnych. **** Dyrekcja szkoly sklada serdeczne podziekowanie za wspolprace wszystkim rodzicom w okresie pandemii Covid -19.

klasa I A

Zadanie domowe NR-27

Temat kompleksowy; Pakujemy walizki!

2021-05-20 17:05:10 ET
15 maja 2021

Zadanie domowe Nr - 26

Temat kompleksowy - Jedziemy do stolicy

2021-05-13 18:30:49 ET
8 maja 2021

Zadanie domowe NR - 25

Temat kompleksowy - Jedzmy do stolicy.

2021-05-06 17:11:25 ET
1 maja 2021

Zadanie domowe Nr-24

Temat kompleksowy - Jedzmy do stolicy.

2021-04-29 08:54:59 ET
24 kwietnia 2021

Zadanie domowe NR-23

Utrwalanie dwuznakow: dz, dz