Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY ....Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczelismy17-18 wrzesnia 2021. Szczegółowe informacje w tej sprawie, wszyscy rodzice otrzymali droga emailową. Doplaty za szkole nalezy dokonac do dnia 24-25 wrzesnia u wychowawcy klasy.

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE

godziny

minuty

sekundy

klasa I A

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

Zadanie domowe NR-22

Temat kompleksowy ; Popoludnie w parku {cd}

2021-04-20 15:55:10 ET
10 kwietnia 2021

Zadanie domowe Nr.-21

Temat kompleksowy - Popoludnie w parku!

2021-04-07 21:06:28 ET
27 marca 2021

Kolorowanki

21-2 , 3 , 4

2021-04-07 21:03:28 ET
27 marca 2021

Zadanie domowe Nr-20.

Temat kompleksowy-Zmierz temperature.c.d.

2021-03-25 15:18:55 ET
20 marca 2021

Zadanie domowe Nr-19.

Wprowadzenie dwuznaku "rz" - dwie litery jedna gloska.

2021-03-19 10:13:33 ET
13 marca 2021

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10