Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY ...... **** Grafik zajec lekcyjnych na miesiac luty i marzec znajduje się w linku OGŁOSZENIA SZKOLNE ......******.Ze względu na przedłużającą się pandemię COVID-19, każdy uczeń przed wejściem do szkoły musi dostarczyć oświadczenie rodziców o dobrym stanie zdrowia dziecka (forma w linku ogloszenia/dokumenty szkolne) ....

klasa VII A

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

Geografia: Wody powierzchniowe Polski.

zadanie 3 i 4 / 53 (oraz dla chetnych 2 / 54 ).

2021-01-16 09:36:43 ET
16 stycznia 2021

Historia: Pod obcym panowaniem.

PROSZE PRZYGOTOWAC SIE DO TESTU .
Prosze dokonczyc zad. 4/56 oraz zad. 3/56

2020-12-18 18:07:39 ET
19 grudnia 2020

GEOGRAFIA. KLIMAT POLSKI.

Zadanie 2 i 3 /44,
Zadanie 5/45

2020-12-18 18:05:03 ET
19 grudnia 2020

Historia: Emigracja po powstaniach.

Cwiczenie 1 i 2 / 44
Dodatkowe 6 / 46

2020-12-09 21:12:37 ET
12 grudnia 2020

J.polski : J.Slowacki "W pamietniku Zofii Bobrowny".

Prosze wydrukowac oraz wkleic do zeszytu ( lub naszkicowac ) zdjecie J. Slowackiego oraz napisac kilka zdan na jego temat ( strona 152 ).

2020-12-09 21:09:47 ET
12 grudnia 2020

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9