Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY .....**** Rejestracja uczniow na nowy rok szkolny 2021/2022 do naszej polskiej szkoly trwac bedzie tylko do soboty 8 maja 2021. Czytelnie wypelnione trzy formy rejestracyjne, ktore znajduja sie w linku DOKUMENTY SZKOLNE wraz z oplata za szkole nalezy przekazac przez uczniow nauczycielowi danej klasy. Szczegolowe informacje w tej sprawie wszyscy rodzice otrzymali droga emailowa i znajduja sie w OGLOSZENIACH SZKOLNYCH.....****Przypominamy, ze w okresie pandemii Covid-19, rodzicom nie wolno wchodzic do budynku szkolnego...****

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia SzkolneStrona: Poprzednia | 2

 

- - - Strona 2 z 2 - - -

 

Lekcje wideo

 
Grafik lekcji wideo

 

 

 

2020-05-02 12:38:21 ET

Waldemar Rakowicz

 


Zdalne nauczanie - zajecia lekcyjne na ZOOM, GOOGLE CLASSROOM itp.

 
W związku z epidemia koronowirusa i dalszym przedluzeniem zdalnego nauczania musimy wprowadzić bardziej intensywne nauczanie przez internet. Zatem od 24-25 kwietnia 2020 wprowadzamy dla wszystkich klas wideo-lekcje. Proszę wiec rodzicow aby udostepnic swoim dzieciom dostep do komputera w piątek wieczorem i sobote. Nauczyciele powiadomią Panstwa wcześniej o której godzinie rozpocznie się wideo-lekcja. Ze względu na ograniczony czas wideo-lekcji, proszę o punktuale logowanie się wszystkich uczniow

 

 

 

2020-04-19 13:14:42 ET

Waldemar Rakowicz

 


Kalendarz szkolny

 
Kalendarz szkolny na rok 2019/2020 znajduje się w załączniku.

 

 

 

2019-10-30 23:30:36 ET

Waldemar Rakowicz

 


Dyzury rodzicow

 
7 marzec 2020
1. Budynek szkoły Holy Cross - rodzice z klasy 2a (4 osoby)

2. Budynek szkoły św. St. Kostki - rodzice z klasy 10a (3 osoby)

 

 

 

2019-03-17 20:46:07 ET

Waldemar Rakowicz

 


- - - Strona 2 z 2 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II - Maspeth, Nowy Jork
56-01 61 Street - Maspeth, NY 11378 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs