Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II w Maspeth, NY ! ...... ****** Kazdy uczen przed wejsciem do szkoly musi dostarczyc oswiadczenie rodzicow o dobrym stanie zdrowia dziecka (forma w linku ogloszenia/dokumenty szkolne) .....*****.... Grafik zajeć lekcyjnych dla wszystkich klas znajduje się rowniez w linku OGŁOSZENIA / DOKUMENTY SZKOLNE.

klasa LICEALNA XII B

Mazurek Dąbrowskiego - piesn wszystkich Polaków. Geneza utworu.

Kody do Zoom, zadanie domowe oraz materiał do pracy znajduje sie w google classroom.

2021-01-18 22:18:53 ET
22 stycznia 2021

Powtórzenie wiadomości z geografii - parki narodowe w Polsce

2021-01-08 23:36:35 ET
15 stycznia 2021

Obiekty UNESCO w Polsce.

2021-01-08 16:35:16 ET
8 stycznia 2021

Lata powojenne w Polsce. Początek władzy ludowej.

2020-12-17 23:06:53 ET
18 grudnia 2020

39 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

Zadanie domowe oraz materiał do pracy znajduje sie w google classroom.

2020-12-10 18:20:10 ET
11 grudnia 2020

ZAJĘCIA ONLINE 4 GRUDNIA 2020

Kody do Zoom, zadanie domowe oraz szczegóły dotyczące lekcji podane są w google classroom.

2020-11-30 23:35:47 ET
4 grudnia 2020

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9